Sklepy zoologiczne Kakadu pozostają otwarte!

[vc_row full_width=”” css=”.vc_custom_1475322396997{background-color: #ffffff !important;border-radius: 10px !important;}”][vc_column][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”415″ img_size=”200×170″ alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_custom_heading text=”Sklepy zoologiczne Kakadu pozostają otwarte!” google_fonts=”font_family:Arimo%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][vc_column_text css_animation=””]Drodzy Klienci,

Informujemy, że zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa wydanymi 4-go listopada 2020 roku przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, sklepy spożywcze, drogerie i apteki oraz sklepy z artykułami dla zwierząt w galeriach handlowych nie zostały objęte wprowadzonymi obostrzeniami.

W związku z powyższym wszystkie sklepy zoologiczne Kakadu pozostają dla Was otwarte w normalnych godzinach pracy.

Pełna lista naszych sklepów wraz z danymi adresowymi i godzinami otwarcia znajduje się tutaj: https://kakadu.pl/mapa-sklepow-zoologicznych-kakadu/

Jednocześnie przypominamy, że nadal należy przestrzegać wcześniejszych nakazów dotyczących zasad przebywania w placówkach handlowych, wprowadzonych przez KPRM w związku z epidemią Covid-19.

Wciąż obowiązuje nakaz noszenia rękawiczek lub dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa dla osób przebywających w obiektach handlowych.

Kolejnym ograniczeniem jest liczba osób, które mogą jednocześnie przebywać w placówkach handlowych. W sklepach zoologicznych Kakadu limit ten to 1 osoba na 15 m2 powierzchni sklepu.

Również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 w sklepie mogą przebywać wyłącznie osoby powyżej 60-go roku życia.

Drodzy Klienci, bardzo prosimy Was o wyrozumiałość w związku z powyższymi utrudnieniami, w tym trudnym czasie i sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Do zobaczenia w Kakadu!

[/vc_column_text][mk_gallery height=”150″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]